1. Home
 2. Chevron Forward
 3. Jazykový kurz němčiny
 4. Chevron Forward
 5. Intenzivní kurzy němčiny

Intenzivní kurzy němčiny

Hledáte rychlý způsob, jak si osvojit jazyk v rekordním čase? Rychle se naučit německy je možné díky správné metodě, píli a pravidelnému cvičení několikrát týdně. Intenzivní kurzy němčiny ve Škola Němčiny Praha vám umožní zdokonalit se v němčině během několika měsíců. Budete moci vyrazit na cestu svých snů, získat práci v německy mluvící zemi nebo prostě jen poznat nové lidi!

Rychlá výuka němčiny

Intenzivní kurz němčiny je dobrým způsobem, jak se v krátké době zdokonalit, ať už je vaše úroveň jakákoli. Intenzivní výuka v malých skupinkách až pro 5 studentů ve Škole Němčiny Praha vám dodá jistotu, že budete moci několikrát týdně procvičovat němčinu. Díky 2 až 4 lekcím týdně s lektorem a naší exkluzivní rychlé metodě němčiny budete schopni dosáhnout cílů, které jste si stanovili (zkouška z němčiny, příprava na certifikát nebo jazykový pobyt atd.). Lekce, cvičení a další online výukové nástroje jsou vám k dispozici 24 hodin denně: máte k dispozici všechny prostředky, abyste mohli postupovat svým vlastním tempem a dosáhnout zvládnutí německého jazyka za 6 až 9 měsíců.

Metoda Škola Němčiny Praha: rychlá německá metoda

Výuka němčiny se Školou Němčiny Praha se zaměřuje na postup, který používají rodilí mluvčí němčiny. Základem práce je poslech a mluvení. Posílením mluvních a poslechových dovedností získáte lepší porozumění jazyku a jeho gramatice, zlepšíte si výslovnost a přirozeně rozšíříte slovní zásobu. Po dosažení správné úrovně budete moci složit uznávanou zkoušku z němčiny, která prokáže váš pokrok.

Naše školy

Škola Němčiny Praha je otevřená všem, včetně začátečníků, a nabízí vám možnost naučit se jazyk tím nejlepším možným způsobem. Budete moci rychle pokročit a připravit se na získání uznávaného jazykového certifikátu. Můžete si vybrat z různých typů kurzů, včetně standardních, soukromých, polosoukromých a firemních kurzů němčiny.

Výhody intenzivního studia němčiny

 • Využijte rychlou německou metodu Školy Němčiny Praha a seriózní, mezinárodně uznávanou vzdělávací organizaci!
 • Pracujte v miniskupinách po 2 až 5 lidech.
 • Zlepšete si němčinu v rekordním čase.
 • Využijte širokou škálu zdrojů, cvičení a lekcí, které jsou kdykoli k dispozici.
 • Využijte kurzy němčiny přizpůsobené vašim individuálním potřebám a úrovni.
 • Využijte rodilých učitelů němčiny a procvičte si různé zvuky a přízvuky jazyka.
 • Využijte podpory našich konzultantů během celého intenzivního kurzu němčiny.

Výhody rychlého učení němčiny

Abyste mohli postupovat ještě rychleji, doporučujeme vám několik dobrých návyků, které si můžete osvojit souběžně s intenzivním kurzem němčiny:

 • Sledování filmů a seriálů v němčině
 • Čtení v němčině
 • Poslech rozhlasových pořadů nebo podcastů v němčině
 • Zapište si novou slovní zásobu, kterou během kurzu objevíte.

Chcete-li se dozvědět více o Škole Němčiny Praha a zjistit, jaké kurzy jsou k dispozici, můžete nás kontaktovat.