1. Home
  2. Chevron Forward
  3. Jazykový kurz němčiny
  4. Chevron Forward
  5. Individuální lekce

Individuální kurzy němčiny

Metoda Škola Němčiny Praha nabízí různé typy kurzů přizpůsobené úrovni a potřebám každého studenta.

Standardní kurz

Jedná se o kurz němčiny s lektorem v malé skupině studentů stejné úrovně (maximálně 5 studentů ve třídě). Jedná se o nejběžnější metodu výuky používanou ve Škole Němčiny Praha. Dává vám možnost dosáhnout skutečného pokroku vlastním tempem, pracovat samostatně s online kurzy a aktivitami a podporuje konverzaci v němčině mezi studenty. Při dodržování standardní výuky němčiny touto metodou můžete očekávat, že jazyk zvládnete přibližně za 9 až 12 měsíců.

Intenzivní kurzy

Intenzivní lekce představují intenzivnější studijní program, který zahrnuje dvě lekce týdně (s možností až tří nebo čtyř lekcí týdně v závislosti na poptávce). V průběhu šesti měsíců tyto skupinové kurzy a jejich online semináře připravují studenty se zvýšeným důrazem na mluvení. Tento intenzivní program je nejvhodnější pro přípravu na certifikační zkoušky z německého jazyka, jako jsou Goetheho zkoušky.

Zjistěte více o našich intenzivních kurzech němčiny.

Soukromé a polosoukromé lekce

Tyto 45 minutové individuální lekce s učitelem vám dávají příležitost připravit se na konkrétní termín (např. cestu do zahraničí, zkoušky) v krátkém časovém úseku. Individuální lekce vás procvičí v různých aspektech němčiny, ať už pro obchodní účely, pro začlenění do mezinárodní německy mluvící školy nebo pro oprášení školní němčiny. Tato nabídka je zcela individuální a umožňuje vám zvolit si počet týdenních lekcí a jejich rozvrh.

Zjistěte více o našich soukromých a polosoukromých kurzech němčiny.

Online kurzy

Pokud nemůžete nebo nechcete přijít do naší školy, můžete absolvovat lekce online. Naši učitelé se přizpůsobí vašemu rozvrhu a vy si můžete osvojit němčinu kdykoli a kdekoli chcete.

Zjistěte více o našich online kurzech němčiny.


Metoda Školy Němčiny Praha, uznávaná pro své vynikající výsledky, vám umožní pokročit v němčině, ať už si zvolíte jakýkoli vzorec. Je to nejlepší způsob, jak se naučit německy vlastním tempem, zlepšit si ústní dovednosti a složit certifikovanou jazykovou zkoušku.