1. Home
  2. Chevron Forward
  3. Výuka němčiny
  4. Chevron Forward
  5. Metoda Nur

Efektivní způsob, jak se konečně naučit německy!

Potřebujete rychle pokročit v němčině a zároveň si užívat stávajícího životního tempa?

Metoda Škola Němčiny Praha, založená na dosahování vašich cílů. JELIKOŽ byla vyvinuta tak, aby vyhovovala individuálním potřebám lidí, kteří se chtějí efektivně naučit německy a zároveň se přizpůsobit požadavkům každodenního života.

Fáze procesu učení

Interaktivní lekce

Interaktivní lekce vám pomohou naučit se slovní zásobu a výslovnost prostřednictvím každodenních situací na multimediální platformě. Budete mít příležitost rozvíjet poslechové dovednosti a slovní zásobu, kterou se naučíte v lekcích. Mluvte více než 60 % času!

Kniha gramatiky

Po dokončení interaktivních lekcí budete přesměrováni na cvičení z gramatické příručky. Na základě slovní zásoby, kterou jste se naučili během lekce, budete plnit různá cvičení.

Austausch - hlavní chod

"Austausch" je termín, který Škola Němčiny Praha používá pro pojmenování lekce s lektorem. Tyto lekce pro 2 až 5 účastníků stejné úrovně vám pomohou, abyste se v jazyce cítili dobře. Tento kurz vede rodilý mluvčí, který vám pomůže zlepšit výslovnost. Jakmile "Austausch" skončí, budete mít možnost posunout se do další interaktivní lekce.


  • Kurzy němčiny probíhají v různých časech během naší otevírací doby, abychom vám nabídli maximální flexibilitu a pohodlí.
  • To vám umožní pracovat na jazyce s lehkostí, místo abyste si mechanicky pamatovali slovíčka, která brzy zapomenete.
  • Výuka probíhá v malých skupinách 2-5 studentů se zaměřením na dynamickou a motivující výuku.