Přípravný kurz k maturitě z němčiny

Studenti ušetří na kurzovném 10%


Individuální přípravný kurz Vám umožní zlepšení Vaší němčiny podle vlastních maturitních témat tak, abyste uspěli s gramatikou i mluvením. Naši lektoři mají bohatou zkušenost s přípravou k maturitě. Využijte výhodu studovat převážně podle Vašich časových možností. Kurz připravíme na míru tak, abyste mohli včas začít a využili čas k maxinálně efektivní přípravě. Jazykové znalosti posoudí rovněž lektoři, kteří jsou rodilými mluvčími.

Pro další podrobnosti kontaktujte naše jazykové konzultanky prostřednictvím formuláře anebo se spojete s recepcí naší jazykové školy.

Získejte více informací

Respektujeme vaše soukromí. Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů. 

Děkujeme. Budeme vás brzy kontaktovat.

Cookies používáme k usnadnění a zlepšení interakce s našimi webovými stránkami a službami, abychom lépe porozuměli tomu, jak jsou naše webové stránky využívány, a personalizujeme reklamy. Pro více informací, správu nebo změnu nastavení souborů cookies, klikněte zde. Pokračováním v návštěvě tohoto webu souhlasíte s používáním souborů cookies pro výše uvedené účely.