KURZY NĚMČINY PRO DĚTI A MLÁDEŽ

Využijte naše zábavné a interaktivní kurzy po děti, které se zaměřují na výuku němčiny přirozeným způsobem. S naším mladým a dynamickým týmem učitelů jsme vyvinuli moderní metodu, pomocí které si děti užijí spoustu zábavy a budou se rády vracet na hodiny.

nabízíme dva typy kurzů:

  • 9ti měsíční kurz probíhající v průběhu školního roku 2017 (září 2017 - červen 2018): kurz určen pro děti a mládež ve věku 7 až 17 let, výuka formou konverzace v malých skupinkách
  • Kurzy probíhající v průběhu školního roku 2017

Pro děti ve věku od 7mi do 12ti let

  • Začátek kurzu: Dle vytvoření studijní skupinky
  • Podmínky: minimálně 4 studenti a maximálně 6 studentů ve skupince
  • Časy kurzu závisí na věku a úrovni dítěte.
Abychom zajistili vysokou kvalitu výuky, počet studentů je omezen

Pro mládež ve věku od 13ti do 17ti let

  • Začátek kurzu: Dle vytvoření studijní skupinky
  • Podmínky: minimálně 4 studenti a maximálně 6 studentů ve skupince
  • Časy kurzu závisí na věku a úrovni dítěte.
Abychom zajistili vysokou kvalitu výuky, počet studentů je omezen  

Příměstské tábory 2018

Junior – kurz je určen juniorům ve věku 14 – 19 let. V rámci výuky pracujeme s řadou knih, které jsou určeny intenzivním kurzům němčiny pro děti a juniory, témata jsou vybraná tak, aby byla blízká různým věkovým kategoriím. V rámci výuky se zaměřujeme na všechny aspekty německého jazyka (gramatika, poslech, psaní i konverzace). 

Děti – kurz je určen dětem ve věku 6 – 10 let a 11-15 let. Metoda výuky je zvolena tak, aby byla zábavná, interaktivní a zaměřena na konverzaci. První část dne je více akademická, pracujeme s řadou knih určené intenzivním kurzům, zatímco v druhé části dne se zaměřujeme na workshopy, práci v týmu a konverzaci. Všechny kurzy jsou koncipovány v rozsahu 30 hodin výuky za týden, v časech 9:00-15:00, pauza na oběd je 30 minut.

Cena kurzu:Kurzovné zahrnuje 30 hodin výuky němčiny, studijní materiály, obědy a svačiny, a činí 8 500 Kč.


Doučování/akademická podpora pro mládež ve od 15ti do 17ti let

Individuální výuka: navrhneme vám kurzy podle potřeb studenta

Pomozte vašim dětem být o krok napřed!

Pro zjištění více informací o našich kurzech němčiny pro děti a mládež nás neváhejte kontaktovat.

Získejte více informací

Respektujeme vaše soukromí. Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů. 

Děkujeme. Budeme vás brzy kontaktovat.

Cookies používáme k usnadnění a zlepšení interakce s našimi webovými stránkami a službami, abychom lépe porozuměli tomu, jak jsou naše webové stránky využívány, a personalizujeme reklamy. Pro více informací, správu nebo změnu nastavení souborů cookies, klikněte zde. Pokračováním v návštěvě tohoto webu souhlasíte s používáním souborů cookies pro výše uvedené účely.