1. Home
 2. Chevron Forward
 3. Jazykový kurz němčiny
 4. Chevron Forward
 5. Online výuka němčiny

Online výuka a konzultace

Ne vždy je možné navštěvovat školicí středisko a učit se němčinu a dosáhnout svých cílů. Škola němčiny Praha je také specialistou na dálkové programů studium a může nabídnout svou zrychlenou online metodu lidem, kteří se raději učí doma, v kanceláři nebo dokonce na cestách.

Kurz němčiny na dálku (online) s učitelem

Jednou z velkých výhod kurzů nabízených Školou němčiny Praha je, že je lze plně přizpůsobit situaci a potřeby studentů. Pokud například nemůžete studovat v některé ze stávajících švýcarských škol, můžete se vzdělávat online prostřednictvím naší "digitální učebny". Kurzy můžete absolvovat na dálku s našimi rodilými učiteli, kteří mohou sdílet a kontrolovat vaše cvičení online prostřednictvím našich virtuálních tříd.

Online lekce a cvičení

Abychom vám pomohli naučit se německy a zlepšit vaši němčinu, nabízíme kvízy na gramatiku, slovesa a slovní zásobu ve formě hry. Tyto online zdroje jsou doplňkem k distanční výuce, kromě rozhovorů s učitelem, a pomáhají vám při učení z domova. Pomocí online cvičení, opakování slovíček a frází v němčině si můžete snadno a průběžně zlepšovat výslovnost. To vše vám pomůže zlepšit se před další online lekcí : prostřednictvím našich kurzů dálkového studia vám chceme poskytnout ty nejlepší studijní zkušenosti.

Výhody dálkového studia

 • Využijte metodu Školy němčiny Praha
 • Miniskupiny pro 2 až 5 osob
 • Ušetřete čas a pohodlí a naučte se jazyk ve svém vlastním čase!
 • Využijte širokou škálu online zdrojů, cvičení a lekcí, které jsou kdykoli k dispozici.
 • Využijte kurzy přizpůsobené potřebám každého jednotlivce podle jeho úrovně.
 • Využijte služeb rodilých učitelů němčiny, jejich společných zkušeností, a procvičte si různé zvuky a přízvuky jazyka.
 • Využijte podpory a poradenství našich konzultantů k dosažení vašich cílů.