1. Home
  2. Chevron Forward
  3. Výuka němčiny
  4. Chevron Forward
  5. Školení v němčině

Kurzy němčiny

Škola Němčiny Praha vám nabízí exkluzivní způsob výuky, díky kterému si můžete vybrat kurzy němčiny na míru vašim potřebám. V závislosti na vaší úrovni a cílech nebudete mít problém najít kurz, který vám umožní zlepšit vaše jazykové znalosti v krátkém čase.

Kurzy němčiny pro každý profil

Ve Škole Němčiny Praha nabízíme širokou škálu kurzů s programy pro každého.

Kurzy pro děti a mládež

Škola Němčiny Praha nabízí výukové programy pro děti i mládež. Jedná se o interaktivní lekce, jejichž cílem je dodat nejmladším studentům sebedůvěru. Existují tři programy, založené na objevování jazyka (5 až 10 let), upevňování němčiny (11 až 14 let) a pokročilejší výuce (15 až 17 let), která je doporučena pro zájemce o studium na zahraniční univerzitě.

Kurzy pro dospělé v malých skupinách

Dospělí, kteří se potřebují zdokonalit v jazyce, zejména pro práci v zahraničí, mohou navštěvovat standardní lekce němčiny. Písemný a ústní projev je posilován pomocí online vzdělávacích programů a pravidelných konverzací v malých skupinách (maximálně 5 studentů).

Soukromá nebo polosoukromá výuka

Lekce jsou přizpůsobeny vašim potřebám. Můžete si vybrat polosoukromé lekce v malé skupině nebo soukromé lekce s učitelem. Obě možnosti vám mohou pomoci mluvit plynuleji a zlepšit vaše dovednosti v určitých oblastech.

Vzdělávání online

Ne vždy je možné přijít k nám na školení. Na jazykový program však mohou navazovat online kurzy. Lekce si tak můžete užívat doma, v kanceláři nebo na cestách.

Intenzivní kurzy němčiny

Pokud chcete absolvovat pokročilejší výuku, jsou k dispozici intenzivní kurzy němčiny. Metoda Škola Němčiny Praha se k tomuto typu tréninku výborně hodí. Několik hodin týdně, v závislosti na vašich možnostech, vám umožní rychle se zlepšit. Tyto programy doporučujeme, pokud se chystáte v blízké době odjet do zahraničí.