1. Home
  2. Chevron Forward
  3. Kurzy němčiny pro firmy
  4. Chevron Forward
  5. Profesionální koučování

Profesionální koučování v němčině

Individuální koučink pro profesionály, kteří se potřebují zlepšit v němčině, ale nemají čas na standardní výukový program.

Tato metoda je plně přizpůsobena jejich rozpočtu, časovým možnostem a cílům.

Není žádným tajemstvím, že se němčina stala oblíbeným jazykem ve světě práce. I když ji ve své firmě nepoužíváte denně, je pro vás značným přínosem, pokud přicházíte do kontaktu s novými klienty, zejména v mezinárodním měřítku. Proto vám nabízíme individuální koučink němčiny, který vás podpoří a pomůže vám zlepšit němčinu.

Jak to funguje?

  • Jazykový expert vám pomůže určit počet osobních koučovacích sezení, která potřebujete k dosažení svého studijního cíle.
  • Vy určíte svou dostupnost a my vám zarezervujeme lekci s vaším osobním trenérem.
  • Na naší digitální studijní platformě si připravíte co nejvíce lekcí podle svých časových možností (může to být i pouhá hodina týdně).
  • Během 60minutového sezení váš kouč upevní to, co jste si připravili, poradí vám s tím, co jste si připravit nestihli, a věnuje čas vašim specifickým požadavkům (například slovní zásobě, kterou potřebujete na pracovišti).
  • Máte přístup ke všem našim online zdrojům (jako jsou cvičení, videa, tipy atd.), stejně jako k workshopům a společenským klubovým aktivitám (které jsou volitelné, ale umožňují vám navázat kontakty a zároveň se učit).

Naše metoda kombinované výuky vám pomůže zvládnout němčinu rychleji než kdykoli předtím, ale vyžaduje také určitý čas na přípravu, který mnozí profesionálové nemusí mít.

Profesionální koučování nabízí dokonale vyváženou kombinaci individuálního koučování a dynamického studia s využitím našich proslulých interaktivních nástrojů.

Zlepšit svou úroveň a dovednosti v němčině a zároveň udržet rovnováhu s pracovním životem je možné díky naší jazykové výuce, která je přizpůsobena vašemu projektu a vašim potřebám.

Jste připraveni začít? Neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo prostřednictvím našeho online formuláře. Naše týmy vám rády zodpoví vaše dotazy a budou s vámi diskutovat, aby vám nabídly podporu, která nejlépe odpovídá vašim potřebám.