Blog

test

28-09-2021

Tipy pro studium a zapamatování anglické slovní zásoby.

Studium němčině slovní zásoby je důležité pro každého studenta jazyků a musí být hlavní součástí každého kurzu Německy, který chcete absolvovat. Jaké jsou dobré způsoby jak se učit a především si zapamatovat a používat anglickou slovní zásobu? Čtěte dále a získejte několik užitečných tipů!

test

22-06-2021

Tipy pro úspěšný pracovní pohovor v němčině

Pokud hledáte nové zaměstnání nebo si chcete zlepšit svou profesní situaci, je velká pravděpodobnost, že budete muset absolvovat pohovor v němčině. Ale jak to udělat? Jaký je klíč k úspěšnému pohovoru v němčině?

test

21-06-2021

Skvělá zpráva! Znovuotevření školy 14/06

S velkou radostí vám oznamujeme, že naše zcela NOVÉ a moderní výukové centrum se pro studenty a návštěvníky otevře v pondělí 14. června.

test

04-05-2021

Podcasty k poslechu pro studenty němčiny

Podcasty jsou zpět! Toto poutavé a zábavné médium zaznamenalo v posledních letech prudký nárůst popularity a ukázalo se jako velmi efektivní způsob výuky jazyka. Zde jsou některé z důvodů, proč.

test

24-03-2021

Další doporučené knihy v němčině

Zde je kompilace a krátké popisky nejlepších knih, které naši učitelé němčiny v posledních týdnech doporučili.

test

08-03-2021

8 tipů, jak se při učení němčiny online soustředit.

Všichni víme, jak je snadné nechat se rozptýlit, když se účastníme online lekcí. V okamžiku, kdy naše mysl nebo naše pozornost bloudí, se učení stává obtížným úkolem. Jak se tedy při studiu soustředit? Je to jen otázka lepší sebekontroly nebo je odpověď v kurzu, který navštěvujeme?