1. Home
  2. Chevron Forward
  3. Jazykový kurz němčiny

Kurzy němčiny

Metoda Školy Němčiny Praha umožňuje maximálně přizpůsobit výuku a vytvořit tak vzorec dokonale přizpůsobený každému jednotlivci! S metodou Školy Němčiny Praha je výuka němčiny na dosah každému. Ať už je vaše úroveň jakákoli, budete si moci vybrat kurz, který vám bude vyhovovat, a rychle pokročit. V malých skupinách nebo se soukromým učitelem, ve specializovaném centru nebo dálkově, klademe v námi nabízených kurzech němčiny hlavní důraz na ústní projev, abyste během několika týdnů dosáhli viditelného pokroku. Ať už chcete získat jazykový certifikát, nebo si zlepšit svou osobní či profesní úroveň, budete se moci zdokonalit v psané i mluvené němčině.

Všichni učitelé jsou rodilí mluvčí němčiny. Lekce probíhají v malých skupinách (méně než 5 osob) studentů na podobné úrovni, aby se usnadnilo mluvení a konverzace. Pro zdokonalení této metody se doporučuje pravidelně cvičit němčinu.

Různé formáty našich jazykových kurzů

Škola Němčiny Praha nabízí ve svých různých jazykových školách:

Osvědčená metoda

Velkou předností této výukové metody je, že je otevřená všem. Při kontaktu se školou Němčiny Praha budete mít po celou dobu doprovod. Nejprve vám bude zdarma proveden test, který určí vaši úroveň a pomůže vám vybrat tréninkový program, který bude nejlépe vyhovovat vašim potřebám.

Můžete si vybrat mezi obecným kurzem němčiny pro začátečníky a lekcemi pro pokročilé. Kromě toho nabízíme kurzy odborné němčiny (zaměřené na obchod), intenzivní výuku, podporu pro středoškolskou úroveň a přípravu na nejdůležitější zkoušky (Goethe, Telc B2).

Kontaktujte nás

Jak kurzy fungují

U každého kurzu je zajištěno osobní sledování ze strany učitelů, konzultantů a celého lektorského týmu. Jejich odborné znalosti budou využity k zajištění rychlého pokroku ve všech oblastech: výslovnosti, slovní zásobě, porozumění a zvládnutí psané i mluvené němčiny. Děláme vše pro to, abyste dosáhli úrovně, kterou jste si stanovili. K dispozici jsou také online cvičení, která vám pomohou zlepšit vaše jazykové dovednosti mimo výuku.

Kurzy jsou doplněny online lekcemi s přehlednými a zábavnými videi, které vám pomohou zdokonalit váš přízvuk. K dispozici jsou také kvízy na slovní zásobu a gramatiku. Díky malým pracovním skupinám budete moci velmi často procvičovat své ústní dovednosti a dosáhnout skutečného pokroku.

Standardní kurzy němčiny

Tyto kurzy pro 1 až 5 účastníků jsou dynamické a motivující. Během tohoto kurzu s vámi učitel ověřuje a upevňuje znalosti, které jste získali během různých aktivit a online kurzů.

Soukromé nebo polosoukromé kurzy němčiny

Pokud si přejete, lze si domluvit soukromé nebo polosoukromé lekce, abyste lépe porozuměli určitým tématům nebo předmětům.

Online kurzy němčiny

Pokud opravdu nemáte čas cestovat a najít si čas na výměnu, můžete to udělat online. Naši učitelé se přizpůsobí vašemu časovému rozvrhu a vy můžete kurz absolvovat z domova, z kanceláře nebo dokonce na dovolené, kdo ví...