1. Home
  2. Chevron Forward
  3. Jazykový kurz němčiny
  4. Chevron Forward
  5. Soukromé a částečně soukromé kurzy němčiny

Soukromé a polosoukromé kurzy němčiny

Pokud chcete v němčině rychle pokročit, jsou pro vás nejlepším řešením soukromé nebo polosoukromé kurzy. V individuální výuce s učitelem nebo ve velmi malé skupině se můžete během několika týdnů zdokonalit ve vybraných oblastech.

Soukromé lekce

Individuální lekce trvají 60 minut a vedou je certifikovaní učitelé, jejichž rodným jazykem je němčina. Tento typ lekce je ideální pro lidi, kteří chtějí dosáhnout určitého cíle. Můžete ji využít k přípravě na jazykovou zkoušku, ke zdokonalení jazykových znalostí před cestou do zahraničí nebo ke zlepšení svých profesních dovedností. Můžete také využít online cvičení a zdroje, které vám pomohou zlepšit se mezi lekcemi. Kurzy lze absolvovat každý den v čase, který si sami zvolíte.

Polosoukromé kurzy

Podobně jako soukromé lekce, i polosoukromé lekce vám dávají příležitost zdokonalit se v němčině s ostatními. Výhodou tohoto formátu je, že usnadňuje rozhovory s přáteli, rodinnými příslušníky nebo v páru, v závislosti na vašich potřebách, a umožňuje vám postupovat stejným tempem. Jedná se o zcela flexibilní nabídku: můžete si zvolit, jak si lekce zorganizujete, na co se zaměříte, kolik lekcí týdně a kdy. Individuální online kurzy můžete absolvovat i v případě, že nemáte možnost dojet do Školy němčiny Praha.

Výhody Školy němčiny Praha

Při výuce němčiny využijete exkluzivní metodu Školy němčiny Praha založenou na poslechu a ústním opakování. Rodilému učiteli němčiny můžete klást libovolné otázky a váš pokrok je pravidelně sledován. Školicí střediska vám umožní ponořit se do 100% německy mluvícího a podnětného prostředí. Nabízené kurzy němčiny jsou vhodné pro studenty všech úrovní, od dospělých až po studenty, kteří se chtějí dostat dál, než se učí ve škole. Výuka němčiny ve Škole němčiny Praha je vynikajícím způsobem přípravy na uznávané jazykové zkoušky, jako jsou například Goetheho zkoušky.