1. Home
  2. Chevron Forward
  3. Německé testy a certifikace

Německé testy a certifikáty

Absolvování německé certifikace nabízí skutečné výhody jak na akademické půdě, tak na pracovišti. Získání uznávané zkoušky potvrzující vaši znalost jazyka je jednoznačnou výhodou. Musíte jen najít německý test, který nejlépe vyhovuje vaší situaci, a znát jeho vnitřní fungování, abyste maximalizovali své šance na úspěch.

Ověřte svou německou úroveň

Certifikace v němčině jsou stále populárnější. Ty otevírají mnoho dveří jak pro vstup na univerzitu v zahraničí, tak pro podporu kariérního rozvoje. Certifikováním svých příslušných dovedností získáte mnohem větší šanci pokračovat ve studiu v německy mluvící zemi nebo pracovat v zahraničí. Pro lidi, kteří chtějí vstoupit do finančního nebo obchodního sektoru, jsou německé certifikáty velkým přínosem pro životopis. Mezi nimi se doporučují různé zkoušky GOETHE a TELC B2.

GOETHE testy

Pokud němčina není vaším prvním jazykem, používá se k hodnocení vašich akademických znalostí v této oblasti GOETHE. Jejich mezinárodně uznávané zkoušky z němčiny, které vydal Goethe-Institut, byly navrženy tak, aby osvědčily znalost němčiny jako cizího nebo druhého jazyka. Jedná se o velmi komplexní test, který zohledňuje čtyři testy (čtení, poslech, mluvení a psaní). Další informace o certifikátech Goethe

Test TELC B2

Zkouška TELC B2 je německý certifikát vhodný pro žáky, kteří dosáhli úrovně B2 a chtějí ji oficiálně potvrdit. Toto osvědčení uznávané společnostmi, univerzitami a mezinárodními vysokými školami lze připravit v našich centrech v Ženevě a Lausanne, ve skupinách nebo jednotlivě.

Zjistěte více o testu TELC B2

Otestujte si německou úroveň online

Chcete-li zjistit, zda jste schopni složit některou z těchto zkoušek, věnujte 5 minut online testu na Švýcarské škole němčiny. Jeho 21 otázek určí vaše porozumění němčině a stanoví vaši úroveň učení. Od té doby můžete absolvovat kurzy odpovídající vaší úrovni, abyste se zlepšili. Úspěšné složení jedné z těchto renomovaných zkoušek nenahrazuje vhodný vzdělávací program. Kontaktováním německé školy Škola němčiny Praha ve Švýcarsku můžete snadno najít přípravný kurz podle svého výběru se zaměřením na ústní projev a cvičení shodná s těmi, která jsou nabízena při zkoušce.