1. Home
  2. Chevron Forward
  3. Ceny kurzů

Investujte do zaručeného výsledku! Zjistěte si svou osobní nezávaznou sazbu.

Poplatky za kurzy němčiny

Ve Škole němčiny Praha se zavazujeme nabídnout vám kurz založený na vašich osobních cílech a výsledcích, nikoli na počtu lekcí nebo délce studia. Podporujeme vás, dokud nedosáhnete nebo nepřekročíte cílovou úroveň v navržené výši.

Jak vypočítáme poplatek za kurz?

Analýza vaší úrovně

Náš konzultant určí vaši úroveň pomocí oficiálního testu založeného na evropské stupnici. Obdržíte vysvětlení a podrobné posouzení svých silných stránek a oblastí, které je třeba zlepšit.

Vaše cíle a dostupnost

Váš osobní poradce s vámi probere vaše cíle a motivace, abyste mohli sestavit program výuky němčiny, který bude nejlépe vyhovovat vašim očekáváním a časovým možnostem: skupinové kurzy s učitelem, soukromé lekce, intenzivní výuka, online kurzy - to vše jsou možnosti, které naši studenti mohou zvolit. Ať už se chcete naučit německy z profesních důvodů, jako přípravu na cestu, před přihlášením se ke zkoušce z němčiny nebo pro vlastní potěšení, můžete využít výukový program šitý na míru, který vám umožní dosáhnout vašeho cíle bez ohledu na vaše omezení.

Plán školení a poplatky

Po zohlednění poskytnutých informací vám nabídneme pevnou cenu a individuální plán pokroku, který vám umožní týden po týdnu dosáhnout alespoň cílové jazykové úrovně ve stanoveném časovém rámci. Chcete se dozvědět více o kurzech němčiny nabízených našimi organizacemi?

Kontaktujte nás!

Kompletní kurz němčiny

Ať už se rozhodnete pro e-learning nebo prezenční výuku, budete mít přístup k lekcím s našimi kvalifikovanými učiteli němčiny (prostřednictvím videokonference nebo na místě v jednom z našich německých center) a k mnoha online cvičením a výukovým materiálům, které vám pomohou co nejefektivněji pokročit.

Maximální flexibilita

Naplánujte si kurz podle vlastního rozvrhu, tempa a cílů. Užívejte si svůj volný čas i nadále!

Opakované lekce jsou zdarma

Učte se vlastním tempem v programu šitém na míru. Pokud potřebujete lekci zopakovat, můžete tak učinit bezplatně.

Zaručené výsledky

Díky volnému opakování lekcí dosáhnete své cílové úrovně bez ohledu na to, jak plynně jazyk ovládáte.

Žádné ztracené lekce

Každá zrušená (z vašeho podnětu) nebo neakceptovaná lekce je automaticky přesunuta na jiný termín bez příplatku!

Naučte se komunikovat

Mluvit více než 60 % času s aktivitami společenského klubu a průměrně 3 studenty na třídu.

Certifikované školení