1. Učte se kdykoliv a kdekoliv

Učte se kdykoliv a kdekoliv

Jelikož je pro nás zdraví a bezpečnost vás, našich studentů, a také našich zaměstnanců, to nejdůležitější, rozhodli jsme se raději vyčkat s otevřením školy, dokud si nebudeme jisti, že je to v rámci možností bezpečné. Vše se v tuto chvíli vyvíjí pozitivně a zaznamenali jsme na vaší straně chuť vrátit se k prezenční výuce, proto jsme se rozhodli školu k 1.6. otevřít!

Austauche se budou od 1.června tedy odehrávat ve škole v omezeném počtu 3 studentů, tím pádem nebude nutné mít v učebně roušku. Komunikační hodiny zůstanou prozatím v online podobě.

Vzhledem k pozitivní zpětné vazbě na naši online výukovou metodu bychom rádi nabídli všem novým klientům, kteří si prozatím přejí zachovat obezřetnost, možnost kombinované výuky od 1. června, kdy si můžete zvolit studium z domova, z kanceláře, či ve škole! Budete mít maximální flexibilitu učit se přesně tak, jak si přejete, a odkudkoliv si přejete.

Na závěr jsme se rozhodli prodloužit naši speciální nabídku do 30. června, abychom vám umožnili zajistit si co nejlepší budoucnost na nepředvídatelném pracovním trhu, který nás čeká po skončení pandemie:

Kurzovné na 3-4 měsíce vám přinese vždy stejný počet týdnů navíc zdarma, u 5 měsíců již 5 týdnů zdarma a progresivně se nabídka navyšuje s délkou studia až na celé 2 měsíce zdarma u kurzů od 9 měsíců a více.